Hakkımızda

Obezite günümüzde hızla artan bir sağlık problemi olmakla beraber, obezite problemini ortadan kaldırmak, sağlık problemlerinin beslenme ile iyileştirilmesine destek olmak amacıyla bu platform Uzman Diyetisyen Tuğba Yaprak ve ekibi tarafından düzenlenmiştir.

Günümüzde yaşam koşullarının zorlaşması ve stres faktörünün artması ile birlikte kişiler kolay ulaşılabilir ve kalorisi yüksek olan fast-food besin tüketimini arttırmıştır. Biz bu platform ile paylaştığımız pratik yemek tarifleri ve sağlıklı beslenme önerileri ile birlikte hem öğün çeşitliliğini sağlamak hem de bireylerde yüksek kalorili gıdaların tüketiminin azalmasına yardımcı olarak kişileri sağlıklı beslenmeye yönlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Günümüzde diyet ve zayıflama ile ilgili olarak internet üzerinde birçok hatalı bilgi yer almaktadır. Kişileri sağlıklı beslenme ve zayıflama konusunda doğru yönlendirmek için bu platformda hastalıklarda beslenme tedavisi, zayıflama yöntemleri ve yemek tarifleri gibi konularda detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Bu platformda yer alan bilgiler hiçbir tanı, tedavi ve diyetisyen desteği olmadan zayıflamak amacıyla kullanılmamalıdır. Kilo verme süreci kişinin yaş, cinsiyet, metabolik rahatsızlıkları, uyku düzeni, günlük besin tüketim durumu, gıda intoleransı ve gıda alerjisine göre değişkenlik gösteren bir durumdur.

WhatsappInstagram